Choć psychologia i rozwój osobisty od zawsze były moją pasją, przez wiele lat nie łączyłam tych zainteresowań ani z moim wykształceniem ani z życiem zawodowym. Skończyłam specjalizację PR i Marketing Mediowy na Wydziale Dziennikarstwa UW oraz studia podyplomowe Zarządzanie Projektami na Wydziale Zarządzania UW. Moja praca, praktycznie od początku związana była z marketingiem i reklamą. Moje doświadczenia zawodowe skupiały się wokół pracy w mediach lub dla mediów (m.in.: TVN, ZPR, Publicis Media).

W MeWell:

Moje  doświadczenia i wiedza z zakresu marketingu pozwalają mi kształtować wizerunek marki MeWell.  Jestem odpowiedzialna za wdrożenie naszej strategii oraz zapewnienie spójności działań związanych z komunikacją MeWell. Zajmuję się także rozwojem biznesowym MeWell, rozbudowując portfolio naszych usług i produktów.

Dla klientów indywidualnych:

Dodatkowo realizuję się jako job – coach i doradca zawodowy. Wspieram osoby, które chcą rozwijać się zawodowo, rozważają zmianę swojej ścieżki zawodowej, poszukują dla siebie odpowiedniego miejsca na rynku pracy. Razem z moimi klientami buduję ich marki osobiste wykorzystując do tego zdobyte przez lata doświadczenia marketingowe i wiedzę na temat mediów i reklamy.  Sesje ze mną to połączenie coachingu, wiedzy na temat rynku pracy, doradztwa zawodowego i marketingu.

Prywatnie:

Prywatnie jestem mamą słodkiej 4 latki. Uwielbiam podróżować, gotować i zaczytywać się w kryminałach.

Rozważ wizytę u mnie, jeśli:

  1. Myślisz o  zmianie swojej ścieżki zawodowej, ale nie wiesz od czego zacząć.
  2. Chcesz świadomie zaplanować swoją karierę.
  3. Chcesz zbudować swoją markę osobistą.
  4. Rozważasz zmianę pracy i chcesz się do tego przygotować.
  5. Szukasz wsparcia w procesie rekrutacji (opracowanie CV, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej).

Kwalifikacje

  1. JOB COACHING Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – w trakcie certyfikacji
  2. Pierwsza Pomoc Psychologiczna (kurs Uniwersytetu J. Hopkinsa)
  3. Certyfikat DIMAQ
  4. Zarządzanie Projektami – Wydział Zarządzania UW
  5. PR i Marketing Medialny – Wydział Dziennikarstwa UW