MeWell

MeWell Strefa Zdrowia Psychicznego to miejsce, w  którym holistycznie podchodzimy do tematów związanych ze zdrowiem psychicznym, dobrym samopoczuciem i rozwojem osobistym. Możemy dostarczyć Ci cały szereg usług, na których możesz pracować zarówno z naszymi ekspertami, jak i samodzielnie.

MeWell Poradnia Psychologiczna i Psychoterapia

W poradni zdrowia psychicznego i psychoterapii MeWell prowadzimy terapie indywidualne osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zajmujemy się także terapią par i małżeństw oraz terapią rodzinną. W naszym zespole zrzeszamy także ekspertów z zakresu rozwoju osobistego, prowadzących coaching i mentoring. Nasze Poradnie psychologiczne znajdują się na warszawskim Żoliborzu Artystycznym oraz na Starej Pradze, gdzie prowadzimy zarówno konsultacje stacjonarne, jak i wizyty online

MeWell Family

Dbamy o  zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.  Wspieramy rodziców w trudnościach rodzicielskich. Oferujemy m.in. konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży, spotkania wychowawcze oraz cały szereg zajęć pedagogicznych od Treningu Umiejętności Społecznych po terapię dysleksji.

MeWell Biznes

Rozwiązania w formie szkoleń online oraz kursów szytych na miarę kierowane do sektora biznesowego. Naszym celem jest psychoedukacja i wspieranie zdrowia psychicznego Twoich pracowników.

MeWell Poradnia Psychologiczna i Psychoterapia

W poradni zdrowia psychicznego i psychoterapii MeWell prowadzimy terapie indywidualne osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Zajmujemy się także terapią par i małżeństw oraz terapią rodzinną. W naszym zespole zrzeszamy także ekspertów z zakresu rozwoju osobistego, prowadzących coaching i mentoring. Nasze Poradnie psychologiczne znajdują  się na warszawskim Żoliborzu Artystycznym oraz na Starej Pradze, gdzie prowadzimy zarówno konsultacje stacjonarne, jak i wizyty online

MeWell Store

Oferta psychoedukacyjnych kursów online, webinarów i e-booków oraz szereg innych produktów, mających wspierać Cię w rozwoju osobistym.

MeWell Biznes

Rozwiązania w formie szkoleń online oraz kursów szytych na miarę kierowane do sektora biznesowego. Naszym celem jest psychoedukacja i wspieranie zdrowia psychicznego Twoich pracowników.

Założycielki

Sylwia Miller
Sylwia MillerPsychoterapeutka, psycholog, prezeska MeWell
Certyfikowana psychoterapeutka pracująca w nurcie integratywnym. Autorka m.in. podcastów i artykułów psychoedukacyjnych. Specjalizuje się w relacjach oraz terapii par.
Karolina Cwalina - Stępniak
Karolina Cwalina - StępniakMentorka, Coach, wspólniczka MeWell
Prowadzi sesje mentoringowe zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Występuje jako ekspertka rozwoju osobistego.
Aneta Sternicka
Aneta SternickaManaging director & CMO, job -coach
Jest odpowiedzialna za wdrożenie strategii MeWell oraz zapewnienie spójności działań związanych z komunikacją MeWell. Zajmuje się także job-coachingiem i doradztwem zawodowym.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz już dziś lub skorzystaj z możliwości umówienia wizyty online!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz już dziś!