Specjaliści w MeWell

MeWell Poradnia Psychoterapii to zespół specjalistów, których łączy wspólna pasja do pomagania innym. Oferujemy psychoterapię indywidualną dla dorosłych, psychoterapię dla dzieci i młodzieży, a także terapię dla par i małżeństw oraz terapię rodzinną. Dodatkowo oferujemy coaching i mentoring z wykwalifikowanymi ekspertami, którzy wspierają swoich klientów w rozwoju osobistym i zawodowym.

Założycielki

Sylwia Miller
Sylwia MillerPsychoterapeutka, psycholog, prezeska MeWell
Certyfikowana psychoterapeutka pracująca w nurcie integratywnym. Autorka m.in. podcastów i artykułów psychoedukacyjnych. Specjalizuje się w relacjach oraz terapii par.
Karolina Cwalina - Stępniak
Karolina Cwalina - StępniakMentorka, członkini zarządu MeWell
Prowadzi sesje mentoringowe zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Występuje jako ekspertka rozwoju osobistego.
Aneta Sternicka
Aneta SternickaManaging director & CMO, członkini zarządu MeWell
Jest odpowiedzialna za wdrożenie strategii MeWell oraz zapewnienie spójności działań związanych z komunikacją MeWell. Zajmuje się także rozwojem biznesowym MeWell, rozbudowując portfolio naszych usług i produktów.

Zespół

Katarzyna Stachowiak-Makulec
Katarzyna Stachowiak-MakulecPsychoterapeutka, psycholog
W pracy bliskie jest jej integrowanie różnych metod i nurtów teoretycznych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz Analizę Więzi Prenatalnej dla kobiet w ciąży.
Anna Skobiej
Anna SkobiejPsychoterapeutka, psycholog
Psycholog, specjalistka terapii uzależnień i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Prowadzi terapię par i małżeństw oraz terapię indywidualną.
Anna Niziołek
Anna NiziołekPsychoterapeutka rodzinna, psycholog
Pracuje w nurcie systemowym. Prowadzi terapię par i małżeństw, terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż.
Renata Ćwierzeń
Renata ĆwierzeńPsychoterapeutka, psycholog
Pracuje w nurcie psychoterapii Gestalt. Na sesjach szczególną wagę przywiązuje do stworzenia atmosfery bezpieczeństwa i akceptacji. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 17 r.ż. oraz terapię par.
Agnieszka Dąbrowska
Agnieszka DąbrowskaPsycholog dziecięca, terapeutka TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach)
Prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię w podejściu TSR oraz opartą na Otwartym Dialogu, konsultacje rodzinne i wychowawcze.
Małgorzata Kaczmarek
Małgorzata KaczmarekPsychoterapeutka, psycholog
Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo – behawioralna. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych.
Paulina Pietrzak
Paulina PietrzakPsycholog
Prowadzi diagnostykę psychologiczną dorosłych, konsultacje psychologiczne specjalizując się w ADHD.
Sylwia Głowa
Sylwia GłowaCoach
Pracuje z osobami indywidualnymi, pomaga budować wydajne zespoły podczas sesji grupowych, prowadzi szkolenia i warsztaty. Specjalizuje się w wypaleniu zawodowym i wellbeingu pracowników.
Justyna Morawska - Lenartowicz
Justyna Morawska - LenartowiczPsychoterapeutka, psycholog
W trakcie 4-letniego szkoły psychoterapii. Pracuje z osobami indywidualnymi oraz z parami w nurcie poznawczo – behawioralnym.
Katarzyna Andrusikiewicz
Katarzyna Andrusikiewicz Psychoterapeutka uzależnień, psycholog
Certyfikowana psychoterapeutka uzależnień i współuzależnienia, psycholog. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 16 r.ż.
Jakub Kozak
Jakub Kozak Psychoterapeuta, psycholog
Psycholog, psychoterapeuta uzależnień oraz psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (w trakcie szkolenia). Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych w formie stacjonarnej.