Trening relaksacyjny w Poradni Psychoterapii MeWell

Te zajęcia to nie tylko ucieczka od codziennego stresu, ale także inwestycja w Twój długotrwały dobrostan. Nasze zajęcia będę Cię wspierać  nie tylko w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi, ale również pomogą Ci rozwijać umiejętności radzenia sobie ze stresem, będą służyć poprawie jakości snu oraz budowaniu trwałych mechanizmów relaksacyjnych.

Dlaczego warto?

  • Oderwiesz się  od codziennego zgiełku.
  • Doświadczysz głębokiej harmonii ciała i umysłu.
  • Osiągnięcie stan  odprężenia.
  • Zredukujesz stres.
  • Ukoisz swój układ nerwowych.

Na czym polegają zajęcia?

Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne metody, takie jak medytacja, techniki oddechowe,  mindfulness, czy pilates i joga.

Trening został stworzony z myślą o różnorodnych potrzebach uczestników – zarówno dla tych, którzy poszukują relaksacji psychofizycznej w obliczu zmęczenia, stanów lękowych czy depresji, jak i dla tych, którzy pragną praktykować techniki integrujące ciało i umysł, dążąc do własnego rozwoju.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia:

Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się regulować swój układ nerwowy poprzez spokojny ruch i świadomy oddech. Jeśli czujesz, że Twoje ciało jest w stanie długotrwałego napięcia i odczuwasz przemęczenia związanego ze stresem, ten trening jest dla Ciebie.

Szczegóły:

Miejsce: MeWell ul. Jagiellońska 22/17

Prowadząca: Anna Gaworska

Termin: podany w grafiku Anny Gaworskiej

Czas trwania:  60 minut

Liczba uczestników: max. 8 osób

Koszt zajęć: 100 zł

Prowadząca

Anna Gaworska
Anna GaworskaTrenerka umiejętności miękkich, instruktorka pracy z ciałem
Instruktorka pracy z ciałem z wykorzystaniem metody Pilates oraz technik oddechowych. Prowadzi treningi relaksacyjne oraz warsztaty z umiejętności miękkich.