Bardzo bliskie mi są słowa Sorena Kierkegaarda: „Podejmując wyzwanie, możemy stracić grunt pod nogami, nie podejmując – siebie.” Psychoterapia to dla mnie proces odzyskiwania siebie. To zatrzymanie się i spojrzenie w głąb, to spotkanie z samym sobą, to szansa na uporządkowanie swojego wewnętrznego świata, aby poprawić jakość swojego życia.

Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym, jednocześnie korzystając z różnych elementów z innych szkół terapeutycznych. Prowadzę psychoterapię indywidualną nastolatków i dorosłych, konsultacje wychowawcze dla rodziców / opiekunów doświadczających trudności wychowawczych, które mogą pojawić się na każdym etapie rozwoju dziecka. Wspieram rodziców w sytuacjach zmiany związanej z: pojawieniem się nowego dziecka w rodzinie, rozstania / rozwodu, okresem dorastania – pomagam im oraz ich dzieciom lepiej siebie rozumieć i bezpiecznie przejść przez ten proces.

Wspieram klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej (wewnętrznej wolności), polegającej na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, dostrzeganiu swoich zasobów oraz pokazuję jak  dbać o siebie (zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej).

Wiedzę i doświadczenie zdobywałam m. in. w Ośrodku Wczesnej Rehabilitacji MONAR, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości.

Prywatnie jestem mamą dwóch synów i córki. W wolnym czasie namiętnie czytam książki, gram w gry planszowe z dziećmi i przyjaciółmi, ćwiczę jogę, tańczę i piekę słodkości.

Umów wizytę

Bezpłatne odwołanie spotkania możliwe jest do godz. 12.00 poprzedniego dnia roboczego.

Rozważ wizytę u mnie, jeśli:

  • cierpisz z powodu zaburzeń nastroju (w tym depresji), zaburzeń lękowych (w tym ataków paniki, fobii społecznej) i zaburzeń osobowości;
  • doświadczasz trudności w relacjach osobistych (z dzieckiem, rodzicem, partnerem / partnerką);
  •  jesteś w kryzysie związanym z rozwodem / rozstaniem, śmiercią kogoś bliskiego, stratą pracy;
Kwalifikacje:
  1. Psychoterapia Poznawczo – Behawioralna, organizowana przez Szkołę Terapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie (w trakcie specjalizacji).
  2. Psychologia w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży).