MeWell Family

W trosce o Ciebie i Twoje dziecko

MeWell Family zostało stworzone z myślą o całych rodzinach oraz o ich poszczególnych członkach. Nasze usługi kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do ich rodziców.

W ramach MeWell Family wspieramy zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.  Pracujemy także z rodzicami by pomóc im w zrozumieniu potrzeb lub trudności ich pociech. Przeprowadzamy również diagnozy psychologiczne.

Wspieramy rozwój dzieci. Poprzez odpowiednio dobraną terapię pedagogiczną oraz zajęcia, podczas których pomagamy im m. in. przezwyciężyć trudności w nauce i  szkole.

Do MeWell Family zapraszamy do naszych gabinetów psychoterapii na warszawskim Żoliborzu Artystycznym oraz na Starej Pradze.

Nie wiesz od czego zacząć wsparcie swojego dziecka?

Zacznij tutaj:

Aktualności

Pierwsze dni w szkole mogą być stresujące dla dziecka. Nowe miejsce, nowe osoby i nowa forma zajęć mogą wzbudzać w dziecku lęk.

Celem warsztatów jest oswojenie dziecka ze zbliżającym się początkiem szkoły i pokazanie mu, że może to być wspaniałe doświadczenie.

Konsultacja psychologiczna

Do psychologa dzieci i młodzieży warto zgłosić się zawsze wtedy, gdy niepokoi nas zachowanie naszego dziecka. Spotkanie ze specjalistą  pomoże w odpowiedzi na pytanie, czy nam i naszemu dziecku potrzebna jest profesjonalna pomoc.

Jeśli niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka, chcesz, żeby Twoja relacja z nim uległa poprawie lub też po prostu szukasz wsparcia bądź porady wychowawczej, rozważ spotkanie ze specjalistą.

Odbywa się w naturalnym środowisku rodziny i obejmuje konsultacje zarówno z dzieckiem, jak też z rodzicami. Dedykowana jest osobom, które nie są w stanie lub nie chcą spotkać się w gabinecie specjalisty. 

Wsparcie psychologa dziecięcego udzielane dzieciom na różnym etapie życia wymaga specjalistycznej wiedzy psychologicznej, dostosowanej do konkretnego problemu i wieku dziecka. Dlatego też psychoterapia dzieci i młodzieży wymaga szczególnego podejścia. To stworzenie relacji opartej na zaufaniu do psychoterapeuty, w której młody pacjent będzie czuł się bezpiecznie.

Kiedy w rodzinie dochodzi do konfliktów i kryzysów warto sięgnąć po wsparcie dla całego systemu rodzinnego. Ta forma pomocy służy znalezieniu rozwiązań dla rodzinnych trudności rodzinnych i odbudowaniu więzi między jej członkami.

Diagnoza psychologiczna

Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży to cykl spotkań, którego celem jest rozpoznanie problemu i odnalezienie jego przyczyny, a także wskazanie mocnych stron młodego pacjenta. Dzięki diagnozie psychologicznej można zidentyfikować deficyty w rozwoju dziecka i określić strategię działania.

Zajęcia pedagogiczne

Zajęcia pedagogiczne MeWell Family to spotkania z dziećmi, podczas których wykorzystuje się rożne podejścia i metody dobrane indywidualnie do potrzeb dziecka. W ramach zajęć prowadzimy m.in.  terapię pedagogiczna, terapię ręki, Trening Umiejętności Społecznych

Specjaliści MeWell Family

Agnieszka Dąbrowska
Agnieszka DąbrowskaPsycholog dziecięca, terapeutka TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach)
Prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię w podejściu TSR oraz opartą na Otwartym Dialogu, konsultacje rodzinne i wychowawcze.
Karolina Werblińska-Roczeń
Karolina Werblińska-RoczeńPsychoterapeutka, psycholog dorosłych oraz dzieci i młodzieży
Psycholog dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutka pracująca w nurcie integracyjnym (w trakcie szkolenia). Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapie dzieci i młodzieży. Zajmuje także diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży.
Anna Niziołek
Anna NiziołekPsychoterapeuta rodzinny, psycholog
Pracuje w nurcie systemowym. Prowadzi terapię par i małżeństw, terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż. Pracuje w jęz. polskim i angielskim.
Beata Pilch
Beata PilchPedagog specjalny (oligofrenopedagog, surdopedagog); terapeutka pedagogiczna
Zajmuje się konsultacjami pedagogicznymi, Treningiem Umiejętności Społecznych. Prowadzi także terapię pedagogiczną, terapię dysleksji, naukę czytania oraz terapię ręki.
Marta Jaroszewicz
Marta JaroszewiczPsychoterapeutka poznawczo-behawioralna
Psychoterapeutka poznawczo – behawioralna w trakcie szkolenia.
W MeWell prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży od 14 r.ż. Pracuje także z rodzicami podczas konsultacji wychowawczych.

Agata Szczepanowska
Agata SzczepanowskaPsycholożka dzieci i młodzieży
W MeWell pracuje z dziećmi w każdym wieku. Pracuje także z rodzicami podczas konsultacji wychowawczych. Przyjmuje w gabinecie na Żoliborzu Artystycznym.

Joanna Danielak
Joanna DanielakPsycholog psychoterapeutka
Pracuje w nurcie integratywnym. Prowadzi terapie indywidualne osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r.ż. oraz terapie par.
Pracuje także z rodzicami prowadząc konsultacje rodzicielskie.
Przyjmuje zarówno online, jak i stacjonarnie na Żoliborzu Artystycznym.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz już dziś lub skorzystaj z możliwości umówienia wizyty online!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz już dziś!